فرم درخواست برای محصول : سوکرالوز

یاس سپیدوش

فروش سوکرالوز

نام محصول : سوکرالوز
ساخت : چین - اتریش
برند : WJ
شکل : پودر سفید رنگ
بسته بندی : کیسه 25 کیلوگرمی
کاربرد :
سوکرالوز به عنوان یک شیرین کننده در مکمل های غذایی ،مواددارویی ،ویتامین ها و مکمل های معدنی و دارویی قابل استفاده می باشد . از دیگر فواید سوکرالوز اینست که موجب تخریب دندانها نمی‌شود ودوست دندانهاست چون باکتریهای دهان آنرا به عنوان یک منبع غذایی نمی‌شناسد بنابر این موجب پوسیدگی دندانها نمی‌شود .

توضیحات :
سوکرالوز بین 320 تا 600 برابر شیرین تر از شکر، دو برابر شیرین تر از ساخارین و سه برابر شیرین تر از آسپارتام میباشد. سوکرالوز تنها شیرین کننده بدون کالری است که از شکر(ساکارز) مشتق می شود. جایگزینی 3 مولکول کلر در ساختمان ساکارز سبب می شود که سوکرالوز قابل شکستن و متابولیزه شدن در بدن نباشد، بنابراین بدون تغییر و به سرعت از بدن عبور کرده و ماده ای بی ضرر در نظر گرفته می شود.
اولین نام تجاری آن SPLENDA می باشد. سوکرالوز به راحتی در آب حل می شود. طعمی شبیه شکر دارد و در رنج گسترده ای از Ph و حرارت بالا پایدار می باشد بدون پس طعم بوده و تاثیری روی طعم سایر اجزا محصولات ندارد. ADI آنmg/kg BW  15 می باشد.
سوکرالوز قابل استفاده در صنعت کنسرو، سس، انواع نوشیدنی و شربت، نوشابه های گازدار و رژیمی و صنعت شیرینی و شکلات می باشد. این محصول  مورد تائید سازمان های FDA، SCF، EFSA و JECFA  می باشد.
 


صفحه قبلی لیست محصولات مرتبط درخواست نمونه

یاس سپیدوش